Інформування суспільства та залучення громадськості до підготовки рішень – один з пріоритетів у діяльності Уряду

25.10.2018 | 13:54
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Новоселицький район

Інформування суспільства про діяльність Уряду та залучення громадськості до напрацювання рішень – один з пріоритетів у діяльності Уряду. На цьому наголосив Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко, відповідаючи на запитання учасників Форуму державотворців «Софія Київська».

«Уряд прагне бути максимально відкритим та прозорим у своїй діяльності. Для нас важливо, щоб люди знали про все, над чим ми працюємо», – зазначив Володимир Бондаренко. При цьому він закликав молодих лідерів комунікувати зі своїми друзями, у своїх спільнотах, щоб поширювати інформацію про справи, які відбуваються у нашій країні, у тому числі про суспільно важливі урядові рішення.
Державний секретар Кабінету Міністрів також наголосив на важливості залучення громадськості до розроблення проектів урядових рішень та реалізації урядових ініціатив. Зокрема, він закликав молодь долучатися до Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», що є платформою для постійного діалогу між Урядом та громадянським суспільством. «Долучайтеся! У нас на Урядовому порталі про це є окрема сторінка», – зазначив Володимир Бондаренко.
Володимир Бондаренко закликав молодь вірити у себе, у свої справи та долучатися до державотворення, щоб змінювати нашу державу на краще.

  •  
-