Окремі соціально-важливі питання, ініційовані райдержадміністрацією, розглянуто на сесії районної ради

25.10.2018 | 14:47
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Сьогодні, 25 жовтня, голова районної державної адміністрації Микола Савчук, керівники структурних підрозділів виконавчої влади району прийняли участь в роботі позачергової сесії районної ради.

Серед розглянутих депутатами питань окремі були ініційовані до розгляду районною державною адміністрацією, а саме: внесення змін до розпису районного бюджету на 2018 рік та затвердження програми відшкодування експлуатаційних виплат Путильській районній раді. Також керівники структурних підрозділів звітували про результати виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року, депутати заслухали про хід підготовки підприємств, установ, організацій району до роботи в осінньо-зимовий період та звіт про виконання районної програми щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей затвердженої на 2016 -2020 роки.
Разом з тим депутати затвердили передавальний акт КЗ «Путильський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» комунальному некомерційному підприємству «Путильський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» та створили комісію по прийняттю на баланс районної ради вартості реконструкції старої школи під Путильський РВ УМВС України в Чернівецькій області.

  •  
-