Сесією районної ради обумовлено хід виконання районної програми щодо оздоровлення та відпочинку дітей в Путильському районі

25.10.2018 | 15:59
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

За інформацією начальника відділу освіти, молоді і спорту
райдержадміністрації Світлани Горбан турбота про здоров’я дітей є одним з основних показників ставлення держави до проблем підростаючого покоління. Разом з тим, саме стан справ у цій сфері викликає занепокоєння. Упродовж останніх років в Україні зберігається тенденція до погіршення стану здоров’я дітей, зумовлена негативними факторами соціально-економічного, екологічного та психоемоційного характеру.
На виконання рішення ІІ сесії VІІ скликання районної ради від 24 грудня 20015 року «Про затвердження Районної програми щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей Путильського району на 2016-2020 роки» в районі спільними зусиллями органів виконавчої влади та місцевого самоврядування виконувалися відповідні заходи, направлені на організацію повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей району. Щорічно в квітні місяці наказом відділу освіти, молоді та спорту затверджуються заходи організації оздоровлення та відпочинку дітей. На реалізацію заходів Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 20016-2020 роки, у 2018 році заплановано 835 тис.грн.– профінансовано 100 тис. грн. Це кошти на придбання путівок в оздоровчі дитячі табори області. За кошти місцевого бюджету оздоровлювались діти в дитячому оздоровчому таборі «Юність» смт Берегомет Вижницького району. З метою популяризації вивчення іноземних мов в районі, належної підготовки та організації відпочинку дітей на базі Путильської гімназії, Розтоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Підзахаричівського НВК «Перлина Гуцульщини» функціонували літні мовні табори. Всього до перебування в літніх мовних таборах було залучено 94 учні ЗЗСО району, зокрема, в Путильській гімназії – 23 учні (10- німецька мова, 13-англійська мова), Розтоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 41 учень, в Підзахаричівському НВК «Перлина Гуцульщини» – 30 учнів. З дітьми працювали 8 вчителів іноземних мов, а в роботі мовного табору на базі Підзахаричівського НВК брали участь 2 волонтери-іноземці: Нада Магді з Єгипту та Пітер Хаус-Лохнер, американець, який зараз живе у Австрії. Пітер – надзвичайно цікава людина. Йому 67 років, він має три вищі освіти, жив і працював у семи країнах світу,був пов'язаний з дипломатичною службою. В 2018 році за кошти обласного бюджету в стаціонарних таборах області оздоровлено 214 дітей.
Протягом літа 1645 дітей охоплено туристсько-екскурсійними подорожами та екскурсіями, 530 дітей відпочивали з батьками на базах відпочинку на берегах морів, 26 дітей виїжджали за кордон по туристичних путівках, 130 дітей оздоровились в селищах Солотвино та Берегово, 25 дітей на березі Дністра. Упродовж 2016-2018 року здійснено оздоровлення по38 дітей пільгових категорій в ДП УДП «Молода гвардія» та ДПЦ «МДЦ «Артек».

  •  
-