У Дихтинецькій школі просто неба відбувся концерт на підтримку воїнів АТО

26.10.2018 | 11:10
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

24 жовтня 2018 року у Дихтинецьку школу з концертом завітав учасник шоу «Україна має таланти», керівник естрадної студії «Водограй» та буковинський волонтер Святослав Край.

Просто неба він провів чудовий благодійний концерт для батьків учнів, педагогічного та учнівського колективів. Співак за допомогою своїх концертів збирає гроші на потреби військових у зоні АТО по всій Україні.
"Саме за допомогою української пісні, щирості, добра та відданості можна допомогти Сходу України та й державі загалом", – вважає пан Святослав.
Вчителі, батьки учнів подякували виконавцю за візит і велику шану до військових. Присутні також вшанували пам'ять нашого випускника, який героїчно загинув в зоні АТО у 2014 році – Олександра Чигрина. Директор школи Петро Черкач висловив подяку та позитивні враження від виступу співака. Такі благодійні концерти відбулися і у інших навчальних закладах нашого району, де діти радо робили фото із співаком, спілкувались та дякували за візит. Розмови про фронт, пісня та атмосфера затишку залишили слід у серцях учнівського колективу.
Волонтеру було передано більш ніж 2000 гривень на потреби наших воїнів-захисників.

  •  
-