В районній державній адміністрації для осіб, які підлягають призову та учасників АТО створено «гарячу телефонну лінію»

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

У районній державній адміністрації за адресою вул.Українська, 180 для військовослужбовців - учасників антитерористичної операції та осіб, які підлягають призову  започатковано роботу «гарячої телефонної лінії».

Прийом заяв та надання консультацій щодо вирішення проблем соціального захисту, охорони здоров’я, земельних та юридичних питань здійснюється щоденно (в робочі дні) з 08.00 до 17.00 години за номером телефону: 2-14-38 (юридичний відділ апарату райдержадміністрації). Роз’яснення інформації з питань щодо мобілізації та мобілізаційної підготовки за телефоном: 2-12-97 (відділ оборонної, мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації).

Детальніше ознайомитись із різного роду інформацією стосовно соціальних гарантій та визнання статусу учасника бойових дій, тощо можна  на офіційному сайті Путильської районної державної адміністрації в розділі "ВАЖЛИВО" під назвою «Корисна інформація для учасників АТО та осіб, які підлягають призову».

 

  •  
-